Zaproszenie do udziału w testach e-recepty transgranicznej

Uwaga!

Brak wolnych miejsc.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Marcowe testy e-recepty transgranicznej

Centrum e-Zdrowia zaprasza Farmaceutów do udziału w funkcjonalnych testach e-recepty transgranicznej.

Testy odbędą się w dniach 15-19 marca 2021r. oraz 22-26 marca 2021r.

Jest to świetna okazja, by zapoznać się z przygotowywanym rozwiązaniem jeszcze przed jego udostępnieniem. Wierzymy, że Państwa udział w testach umożliwi nam wykrycie i naprawienie maksymalnie dużo ewentualnych nieprawidłowości, a zbliżające się wdrożenie produkcyjne odbędzie się bez zbędnych niespodzianek.

Czego będę potrzebować?

Do udziału w testach potrzebne są:

  1. komputer ze stabilnym łączem Internetowym,
  2. głośniki i mikrofon, bądź słuchawki,
  3. dostępność i pełna dyspozycyjność w wybranym dniu w godzinach 8-17,
  4. chęć udziału.

Do udziału w testach nie potrzebujecie Państwo komputera podłączonego do Systemu P1. Wystarczy komputer podłączony do Internetu.

Każdego dnia odbywać się będzie jeden test z jednym krajem wdrażającym e-receptę transgraniczną. Test trwać może do kilku godzin, dlatego prosimy o zarezerwowanie czasu w godzinach 8-17 i pełną dyspozycyjność w tym czasie.

Na czym polegać będzie udział w testach?

Udział w teście polega na udziale w wideorozmowie z testerami, którzy udostępniają Państwu ekran swojego komputera. Zadaniem Farmaceuty jest ocena czytelności i poprawności wyświetlanych informacji. Tester może poprosić Farmaceutę o wskazanie produktu z rejestru leków, aby w konsekwencji wybrać wskazany przez Farmaceutę produkt i zrealizować testową e-receptę.

Spotkania organizacyjne

Odbędą się dwa spotkania organizacyjne. Pierwsze będzie miało miejsce 23 lutego 2021r. o godz. 11. Link do spotkania zdalnego oraz dodatkowe informacje przekażemy osobom, które zgłoszą chęć udziału w testach.

Jak mogę zgłosić chęć udziału?

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt.

Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu w celu przesłania Państwu szczegółowych informacji.

W razie wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Centrum e-Zdrowia zastrzega, że zgłoszenie chęci udziału w testach nie jest jednoznaczne z gwarancją udziału.

Zapis na kolejne dni testów i możliwość wybrania preferowanego terminu zależy od kolejności zgłoszeń i dostępności wybranego terminu. Zrobimy co w naszej mocy, aby udostępnić Państwu preferowany przez Państwa termin.