zmień mnie

Zlecenia na refundowane wyroby stomijne i cewniki zrealizowane w I półroczu 2025 roku
Zestawienie zawiera informacje o zrealizowanych zleceniach na refundowane wyroby stomijne i cewniki od stycznia do czerwca 2025 roku
Data publikacji:
2025-10-14
Słowa kluczowe:
wyroby stomijne, cewniki
Zakres lat:
2025 - 2025
Zakres miesięcy:
styczeń - czerwiec

Jakie informacje znajdę w zestawieniu?

Zestawienie przedstawia szczegółowe informacje o refundowanym i wydawanym na zlecenie sprzęcie i wyrobach stomijnych oraz cewnikach w okresie od stycznia do czerwca 2025 roku. Zaprezentowano dane w podziale na miesiące realizacji, kody uprawnień dodatkowych oraz kody i nazwy produktów. Tabele przedstawione w analizie zawierają informacje o liczbie pacjentów, liczbie wyrobów, wartości refundacji oraz wartości dopłat pacjentów.

W pierwszym półroczu 2025 roku spośród refundowanych wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie z kategorii wyrobów i sprzętu stomijnego oraz cewników najwięcej zrealizowano zleceń na wyrób W.01.01.K – sprzęt stomijny – stomia na jelicie grubym (kolostomia). Zlecenia na tego typu wyroby medyczne zrealizowało ponad 38 tys. pacjentów na łączną kwotę refundacji ponad 144 miliony złotych.

Pliki do pobrania